неділя , 25.08.2019

Українську співачку нахабно пограбували в Італії

Співачку Камалію пограбували в Італії. Разом з сім’єю вона прибула в Рим. Після сходу на берег з корабля вкрали рюкзак її чоловіка з речами і документами.

“У Арабелли і Мірабелли були великодні канікули в школі. Вирішили взяти їх в подорож і забронювали чудовий 8-денний круїз з Риму на судні MSC SeaView”, – розповіла вона у Facebook.

1 травня, коли сім’я артистки прибула в зал для зустрічаючих, все і сталося.

“Хтось раптово постукав мене по плечу і ламаною французькою запитав як пройти в зал вильоту. У цей момент його спільник забрав рюкзак Захура з візка. Через пару хвилин після цього до мене підійшла представниця MSC і з’явився чоловік з донечкою. Ми збиралися вже штовхати наші візки, коли Захур виявив пропажу рюкзака з усіма документами… Ми повідомили в поліцію, але вона була марна”, – поскаржилася Камалія.

Правоохоронці навіть не спромоглися пройти на місце злочину” і не намагалися шукати зниклі речі, зауважила співачка.

“Просто дали нам довідку, яка підтверджує, що сталася крадіжка, і без сорому заявили, щоб ми їх просто так не турбували. Мовляв, вони самі з нами на зв’язок вийдуть, як тільки щось знайдуть”, – поскаржилася вона.

На наступний день діти сім’ї Камалії вдалося отримати свої документи. Завдяки працівникам українського посольства, їй видали екстрений паспорт за 30 хвилин.

“Захуру і дітям пощастило менше, їм довелося відвідати британське посольство рази три”, – розповіла артистка.

Джерело: gazeta.ua

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates