п’ятниця , 20.09.2019

“Історія маленької дівчинки”: небайдужі прийшли відвідати немовлятко, яке залишили у “Вікно у життя” (ВІДЕО)

Історія маленької знайди – продовження: дівчинку, яку мама підкинула у “Вікно життя” сьогодні перевели з пологового. Багато небайдужих тернополян,  прийшли провідати дитину.

Принесли багато одягу, іграшок, сумішей і памперсів. А були й такі пари, які цікавилися як можна усиновити дитину.

Одяг та речі спаковані, дівчинка одягнена і чекає, коли її переведуть з пологового відділення. За її долею спостерігає увесь Тернопіль.

Нагадаємо, дитинку підкинули у “Вікно життя” при пологовому відділенні другої міськлікарні ще 13 травня. За ці сім днів у пологовому дівчинка набрала вагу і з цікавістю розглядає усе довкола. Медсестри розповідають, маля тихе і спокійне. Плаче, коли хоче їсти. За весь цей час усі в відділенні звикли до дитинки. Кажуть, розлучатися буде важко.

Чимало тернополян приходили до відділення, аби відвідати крихітку. Памперси, одяг, іграшки, суміші – це все дитинці принесли містяни. Персонал лікарні глибоко зворушений небайдужістю людей. Дитину ніяк не називали, медики вважають, хай краще це зробить її прийомна мама. Однак поки її заберуть у родину, треба пройти чимало різноманітних процедур.

А зараз місяць вона проведе в обласній дитячій лікарні, де її обстежать профільні спеціалісти. Далі – переведуть у будинок маляти, а потім, як пощастить, її зможуть забрати люди, які стануть дівчинці справжніми батьками.

Детальніше дивіться у відео “Т1”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates