вівторок , 19.11.2019

«Зеновій Холоднюк прийде у Раду, щоб відродити село», – голова ради земляцтва «Тернопілля» у Києві

Тернопільське земляцтво в Києві підтримує кандидата в депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №166 (Гусятинський, Теребовлянський, Бучацький, Монастирський райони) Зеновія Холоднюка.
Холоднюк

Про це заявив голова ради земляцтва «Тернопілля» у Києві Валерій Бачинський.

«Тернопільське земляцтво в Києві – а це близько 20 тисяч наших земляків – делегувало мене на цю зустріч із закликом підтримати кандидата у народні депутати Зеновія Холоднюка», – сказав Валерій Бачинський, виступаючи перед мешканцями Бучача.

Він зазначив, що Зеновій Холоднюк знає, як відродити село, допомогти його жителям, бо сам виріс у селі і добре знає його проблеми.

«Зеновій Холоднюк має цілу низку напрацьованих проектів з відродження села і втілюватиме їх у життя, працюючи в парламенті. Тому закликаю підтримати нашого народного депутата Зеновія Холоднюка», – додав голова ради земляцтва «Тернопілля» у Києві Валерій Бачинський.

Шановні земляки, щиро вдячний Вам за підтримку, хочу окремо подякувати за чудові слова такої поважної людини як Валерій Бачинський, який вірить в нас і нашу перемогу! #ЗеновійХолоднюк #Холоднюк #Зеновій #Бачинський #Бучач #Монастирська #Теребовля #Гусятин #перемога #Верховнарада #Тернопільщина #Україна #Вибори #округ166 #Селяни #Головаселянськоїпартії

Опубліковано Холоднюк Зеновій Понеділок, 24 червня 2019 р.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія зареєструвала Зеновія Холоднюка кандидатом у депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №166 (Гусятинський, Теребовлянський, Бучацький, Монастирський райони).

Лідер Селянської партії Зеновій Холоднюк вважає депутатство у парламенті не самоціллю, а інструментом зробити потужний поштовх та повернути державу обличчям до села, яке сьогодні необхідно терміново рятувати й відроджувати.

Зеновій Холоднюк народився і виріс в Улашківцях Чортківського району на Тернопільщині, де провів значну частину свого життя. Вже понад десять років очолює Селянську партію України.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates