Четвер , 18.04.2024

5:0 – збірна України розбила Сербію у матчі відбору Євро-2020 (ВІДЕО)

У п’ятницю, 7 червня, національна збірна України з футболу в рамках відбору до Євро-2020 на “Арені-Львів” приймала команду Сербії та впевнено перемогла з рахунком 5:0.

Підопічні Андрія Шевченка активно розпочали поєдинок, атакуючи ворота суперників. Втім, на старті зустрічі серби спромоглися провести дві небезпечні контратаки і ледь не вразили ворота нашої команди.

Але, починаючи з середини першого тайму, все пішло суто за українським сценарієм.

На 26-ій хвилині Циганков відкрив рахунок у зустрічі, а уже на 28-ій оформив дубль, закинувши м’яч у ліву “дев’ятку” воріт суперника.

У другому таймі українці ще тричі вразили ворота суперника. Спочатку Коноплянка на 46-ій хвилині зустрічі, потім Яремчук (59 хв.)  і на 75-ій хвилині все той же Конополянка встановив остаточний рахунок зустрічі.

5:0 – блискуча перемога збірної України над одним із фаворитів групи у боротьбі за путівку на Євро-2020.
Свій наступний поєдинок у рамках відбору на Євро-2020 наша команда проведе 10 червня на “Арені-Львів” проти збірної Люксембургу.