середа , 21.08.2019

Два головні правила, яких потрібно дотримуватися в сексі

У багатьох парах чоловік і жінка з часом забувають, що вони не просто батьки дітей, не просто фінансові партнери, а й коханці.

Часто інтимне життя в шлюбі перетворюється на регламентоване виконання боргу, під час якого обидва думають: “Швидше б це закінчилося” і спільно симулюють задоволення.

Психотерапевт Маргарита Румянцева зазначає: причин цьому дуже багато, адже кожен союз між чоловіком і жінкою унікальний.

Але є 2 обов’язкових пункту, виконання яких різко знижує ризик потрапляння в число таких пар, між якими інтим був кілька місяців тому.

Правило 1. Оргазм жінки

Жінка отримує розрядку під час контакту у момент близькості з чоловіком. ⠀

Частота статевих контактів, що супроводжуються оргазмом, в нормі становить більше ніж 70% (тобто мінімум 7 актів з 10 – результативні). У іншому випадку у партнерки не буде мотивації знову і знову повторити близькість.

При цьому партнер повинен орієнтуватися на жіночі особливості, проводити прелюдію, затримувати свій фініш.

“Лежати, терпіти” заради чоловіка стає нестерпним.

Правило 2: Сексуальний сценарій повинен бути різноманітним

Коханці вміють говорити про свої бажання. Іноді, лише опинившись в кабінеті лікаря-ceксолога, парі вдається налагодити комунікацію і дізнатися про бажання один одного.

В інтимне поведінку потрібно вбудувати нові елементи. Техніки. Чим різноманітніший і цікавіший сценарій, тим більше задоволення відчують партнери.

Важливим є також емоційний компонент, який відрізняє інтимну близькість від акту самостимуляції.

Джерело: 24tv.ua

 

Один коментар

  1. любавческий ребе

    Кохання або є, або його немає. Навіщо імітувати почуття, якщо їх немає. Такий шлюб перетворюється на катування для всіх.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates