Субота , 14.12.2019

«Ми домовились про спільний шлях до перемоги», – Зеновій Холоднюк про передвиборчі зустрічі в Теребовлі

Кандидат у депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України Зеновій Холоднюк, який першочерговим завданням влади вважає відродження українського села, щодня проводить зустрічі із земляками.

Так, днями кандидат у народні депутати по 166-му округу зустрівся із фермерами. У Теребовлі політик мав розмову з ними про майбутнє та спільне вирішення проблем аграрної галузі.

«Ще одна зустріч, яка має змінити відношення людей, які чесно зароблять свої кошти важкою працею на рідній землі, до законодавчої гілки влади. Ми домовились про спільний шлях до перемоги», – написав кандидат у депутати Верховної Ради Зеновій Холоднюк.

Сьогодні Теребовля, фермери і діалоги про майбутнє та спільне вирішення проблематики галузі. Ще одна зустріч, яка має…

Опубліковано Холоднюк Зеновій Вівторок, 16 липня 2019 р.

Зеновій Васильович поспілкувався також із мешканцями Теребовлі на вулицях міста. За словами кандидата в депутати, люди «радісно сприйняли наш інформаційний рейд».

Продовжуємо зустрічі.Сьогодні на Теребовлянському Ринку поспілкувались з людьми, які дуже радісно сприйняли наш інформаційний рейд. Дякую за підтримку.

Опубліковано Холоднюк Зеновій Вівторок, 16 липня 2019 р.

Зазначимо, що Зеновій Холоднюк наш земляк, уродженець Улашківців Чортківського району. Понад десять років він очолює Селянську партію України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*