П’ятниця , 29.03.2024

Донецький “Шахтар” у гостях переміг італійську “Аталанту” (ВІДЕО)

У другому турі групового етапу Ліги Чемпіонів донецький “Шахтар” у вівторок, 1 жовтня, проводив гостьовий поєдинок проти італійської “Аталанти”.

Італійці активно розпочали гру і уже на 14-ій хвилині заробили пенальті, пише panorama.

На щастя, відмінно зіграв Андрій П’ятов, який парирував 11-метровий удар від Ілічіча.

Після цієї невдачі господарі поля не зупинилися. Під час однієї з наступних атак таки вдалося відкрити рахунок. На 28-ій хвилині Сапата відправив м’яч у ворота голкіпер “Шахтаря” – 1:0.

Втім, гірникам ще до перерви вдалося відігратися. На 41-ій хвилині Жуніор Мораєс отримав передачу в розріз між захисниками, обіграв голкіпера та відправив м’яч у порожні ворота “Аталанти” – 1:1.

Впродовж другого тайму господарі поля створили кілька хороших моментів, щоб знову повести в рахунку, але вийшло зовсім по-іншому.

Гірники вистояли, а за лічені секунди до фінального свистка провели результативну атаку. На 95-ій хвилині Соломон забиває другий м’яч у ворота “Аталанти”.

2:1 – ця гостьова перемога наразі є першою для “Шахтаря” у цьому сезоні.

Після двох зіграних матчів в активі гірників 3 очки.