Вівторок , 28.01.2020

Компанія «Креатор-Буд» взяла участь у студентському Форумі нових можливостей (ФОТО, ВІДЕО)

У Тернополі відбувся Форум нових можливостей, організований юридичним факультетом Тернопільського Національного економічного університету.

У рамках заходу студенти юридичного факультету презентували роботи інноваційних практико-орієнтованих дискусійних платформ від роботодавців Тернополя.

Девелоперська компанія Креатор-Буд взяла участь у студентському форумі юридичного факультету, де студенти та абітурієнти вишу мали можливість поспілкуватись та отримати фахову консультацію щодо стажування чи працевлаштування в компаніях та підприємствах області. Нові та креативні можливості в обличчях молодих юристів побачили і працівники компанії Креатор-Буд.

Майстер-класи, ярмарка вакансій, воркшопи , тренінги , молодіжні турніри, об’єднали на кілька годин сотні студентів, абітурієнтів, викладачів та роботодавців Тернопільщини. В рамках заходу комерційними стипендіями були нагороджені кращі студенти юридичного факультету.

Іменну стипендію від генерального директора компанії Креатор-Буд , в минулому – випускника юридичного факультету ТНЕУ, а сьогодні керівника однієї з кращих будівельних компанії України Ігоря Гуди, отримала студентка 3-го курсу економічного університету Вікторія Горошко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*