понеділок , 18.11.2019

Михайло Цимбалюк: Добровольці, волонтери, п’ять років очікували Закону про статус УБД

Сьогодні, 29 жовтня, Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект про надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операції.

Михайло Цимбалюк

Його підтримали 318 народних депутатів з усіх парламентських фракцій.

“Сьогодні у цій залі і з цієї трибуни йде суперечка: хто автор цього законопроекту. Автори цього законопроекту – це добровольці, волонтери, які п’ять років очікують цього законопроекту. І дуже сумно, що на шостому році війни сотні волонтерів не дочекалися цього закону, вони пішли у вічність. А їхні родини оббивають чиновницькі пороги, добиваючись елементарного – поваги і визнання дітей родинами учасників бойових дій.

Сьогодні я впевнений, що ця зала продемонструє єдність заради майбутнього. Тому що саме ці люди – добровольці стали першими на рубежах захисту України у той час, коли українська армія ще формувалася. Слава нашим добровольцям і слава Україні!” – про це із парламетської трибуни заявив депутат від ВО Батьківщина Михайло Цимбалюк.

Законопроект передбачає надання статусу учасників бойових дій українцям, які самоорганізувалися та об’єдналися у добровільні формування, які активно брали участь у бойових діях не менше ніж 30 календарних днів (незалежно від перерв), але не увійшли до складу офіційних військових формувань.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates