Вівторок , 19.03.2024

Ліга Чемпіонів: донецький “Шахтар” здобуває бойову нічию у Загребі (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” у середу, 6 листопада, провів матч четвертого туру групового етапу Ліги Чемпіонів.

Динамо Загреб - Шахтар Донецьк

Гірники в гостях проти загребського “Динамо” у дивовижному поєдинку зіграли в нічию 3:3, пише panorama.

Донецька команда першою повела в рахунку. На 13-ій хвилині відзначився Алан Патрік, який влучним ударом завершив стрімку контратаку гірників – 0:1.

Але господарі поля швидко відігралися. На 25-ій хвилині після флангової подачі Петкович головою відправив м’яч у сітку воріт “Шахтаря” – 1:1.

Далі на полі точилася гостра і безкомпромісна боротьба, яка у другому таймі стала ще більш емоційною. На 74-ій хвилині зустрічі арбітр за грубу гру проти Мораєса вилучив з поля динамівця Моро. Гірники опинилися в більшості, але лише на 5 хвилин – на 79-ій хвилині червону картку у складі “Шахтаря” отримав Марлос.

Склади команд зрівнялися і далі в заключні хвилини посипалися забиті м’ячі.
На 83-ій хвилині хорват Іванушец виводить свою команду вперед – 2:1.
На 89-ій хвилині Адемі забиває третій гол у ворота “Шахтаря” – 3:1.

Здавалося, б на цьому все. Однак гірники не здалися і у доданий арбітром час зуміли забити два м’ячі.

На 93-ій хвилині після подачі Коваленка Мораєс головою забив гол у ворота “Динамо” – 3:2.

На 95-ій хвилині П’ятов побіг у воротарський майданчик суперника, щоб скористатися останнім шансом команди зрівняти рахунок, і отримав удар ліктем від суперника.

Після тривалих консультацій та перегляду відеоповтору німецький арбітр Фелікс Брих все ж таки призначив пенальті у ворота хорватської команди.

На 98-ій хвилині гравець “Шахтаря” Тете ударом з 11-метрової позначки зрівнює рахунок. 3:3 – фантастична нічия.
В іншому матчі групи С англійський “Манчестер сіті” вдома зіграв в нічию 1:1 з італійською “Аталантою”.

Після чотирьох зіграних турів у групі С лідирує Манчестер Сіті – 10 очок, у “Шахтаря” та “Динамо” – по 5 очок, у “Аталанти” – 1 очко.

За рахунок результативної нічиєї 3:3 на чужому полі донецький “Шахтар” обійшов хорватів у турнірній таблиці. Попереду ще два важливих поєдинки, у яких і визначиться команда, яка слідом за “Манчестер Сіті” вийде у плей-офф Ліги Чемпіонів.