Середа , 06.07.2022

Додому на свята: на українсько-польському кордоні утворилися великі черги

Напередодні зимових свят спостерігається прогнозоване збільшення транспортного потоку через пункти пропуску на кордоні та ускладнення руху на українсько-польській ділянці.
черги на кордоні

Значні накопичення транспортних засобів на кордоні з Польщею утворилися у напрямку в’їзду на територію України.

Найбільша кількість автомобілів та автобусів очікує на оформлення перед пунктами пропуску «Краківець-Корчова» та «Шегині-Медика», інформує Терноград з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

“Основною причиною такого накопичення є те, що наші співвітчизники, які працюють та навчаються за кордоном, або виїжджали з приватною метою, намагаються встигнути до початку свят повернутися додому. Прикордонники вживають усіх заходів щодо забезпечення ритмічного пропуску”. – пояснили у Держприкордонслужбі.

У повідомленні також зазначається, що на даний час пункти пропуску з української сторони працюють в 1,5-2 рази більше своєї проектної пропускної спроможності. Зокрема, через ППр «Шегині» за добу пропущено 2 784 транспортні засоби та 23 387 осіб, через ППр «Краківець» прослідувало 3 366 одиниць автотранспорту та 16 165 пасажирів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.