Четвер , 25.04.2024

Київське “Динамо” не здолало “Лугано” і вилетіло з єврокубків

Сьогодні у Києві відбувся матч заключного туру групового етапу Ліги Європи між київським “Динамо” та швейцарським “Лугано”.

Динамо Лугано

Киянам була потрібна лише перемога, але вдалося здобути лише нічию. Незважаючи на величезну перевагу господарів, рахунок відкрили швейцарці.

На 45-ій хвилині Араторе скористався пасивністю динамівців у захисті і ударом головою забив гол. Динамівці до завершення гри створили десяток гольових нагод, але зрівняти вдалося лише на 4-ій доданій хвилині.

Циганков обвідним ударом забив гол-красень. 1:1, але цього до виходу в плей-офф не вистачило. Навесні в Лізі Європи зіграють Мальме і Копенгаген.

Це, до речі, перший випадок, коли київське “Динамо” не вийшло з групи у Лізі Європи.