Вівторок , 28.01.2020

Тернополянка бореться з важкою недугою – жінці потрібна допомога

Рідні та близькі просять допомоги для люблячої мами, бабусі та просто доброї і чуйної жінки.

Душатинська Лариса

Тернополянка Лариса Душатинська вже більше року бореться з раком.

Понад 30 років жінка допомагає хворим дітям. Працює лікарем в реабілітаційному центрі для дітей з дитячим церебральним паралічем (ДЦП).

Рік тому Лариса перенесла важку операцію з видалення ракової пухлини на кишківнику та лімфовузлах печінки. Отримала 6 курсів хіміотерапії.

На деякий час здавалося, що хвороба відступила, але під час нового обстеження було виявлено рецидив. На новий курс хіміотерапії потрібно 200 000 грн., яких у родини немає. Надіємося на допомогу небайдужих людей.

Номер карти для переказу коштів: 

5168 7573 6231 7630 Душатинська Лариса Володимирівна

Рідні та близькі будуть вдячні за кожну гривню.

One comment

  1. Діагноз рак це не вирок, це попередження людині в тому, що вона іде не тому напрямі. Тіло людини це проявлена частина душі, а душа це не проявлена частина тіла. Починати лікування варто з душі. Якщо людина веде себе як ракова клітина, то її чекає рак. Якщо в людини світосприйняття, або світогляд схиблений то її чекає рак. Якщо в людини важкий характер, і дві поганих звички, джерело внутрішньої агресії, то її чекає рак. І на рівні тіла рак це крута зашлакованість грибками, бактеріями, та вірусами. Офіційна медицина бачить тільки це. Але внутрішня агресивність людини це пожива для всіх паразитів.
    Виникає питання що робити? Перше, змінити систему пріоритетів, тобто світогляд на правильний. Друге, через покаяння, глибинне, щире, своїми словами, усунути причину захворювання. Третє, навчитися прощати себе, та своїх коханих та рідних, правильно. Четверте, навчитися спостерігати за собою. П’яте, паразити люблять кисле середовище, тому сода в певній кількості, та певної температури цьому допомагає. Шосте, змінити систему харчування на правильну.
    Отакий комплексний підхід дає можливість не захворіти, або коли людина вже захворіла, стати здоровою.
    Хіміотерапія вбиває 70% всіх паразитів, але 30% залишаються резистентними, і розмножуються. Так само, опромінення вбиває 70%, а 30% залишаються і шикують собі…

    Більшу конкретику я даю на консультаціях, як по скайпу igoradamovich-12, так і тет а тет. Якщо скайп відсутній то 0974026737.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*