Вівторок , 27.07.2021

У Колиндянах нині свято – відкрили поліцейську станцію

Сьогодні, 4 грудня, урочисте відкриття поліцейської станції відбулося у ще одному населеному пункті Тернопільщини.

Колиндяни поліція

До роботи приступили правоохоронці, котрі забезпечуватимуть правопорядок на території Колиндянської об’єднаної територіальної громади, що у Чортківському районі.

Про це інформують і відділі комунікації поліції Тернопільської області, пише Терноград.

– Відкриття поліцейської станції – це можливість жителів шістьох населених пунктів, що входять до складу ОТГ, отримувати якісні сервісні правові послуги. Дуже важливо, аби на  будь-який тривожний дзвінок чи звернення людей  була оперативна та професійна допомога, – каже начальник Чортківського відділу поліції Анатолій Мельник. – Ми щиро вдячні громаді за те, що підтримали цю ініціативу, надали приміщенням, забезпечили технікою.

Потреба у функціонуванні поліцейської станції у Колиндянах назріла давно, адже деякі села, що об’єдналися в територіальну громаду, знаходиться за майже двадцять кілометрів від районного центру.

Голова територіальної громади Роман Клапків запевнив, що дбатиме, аби правоохоронцям працювалося комфортно, адже люди довіряють їм найцінніше –  майно та безпеку. Від поліцейських вимагатимуть сумлінного виконання службових обов’язків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*