Середа , 24.04.2024

Ліга Чемпіонів: Шахтар розгромно програв Аталанті і вилетів у Лігу Європи

Донецький Шахтар провалив вирішальний поєдинок групового етапу Ліги Чемпіонів і навесні продовжить змагання у Лізі Європи.

У середу, 11 грудня, гірники у Харкові приймали італійську Аталанту і поступилися з рахунком 3:0.

Після першого тайму начебто ніщо не віщувало біди – команди пішли на перерву за рахунку 0:0 і за умови рівної гри.

А от друга половина поєдинку була уже за італійцями, пише Панорама.

Спочатку на 66-ій хвилині Кастань відкрив рахунок – 1:0.

Потім на 80-ій хвилині після подачі Руслана Малиновського зі штрафного Пашаліч подвоїв результат – 2:0.

І на 94-ій хвилині Гозенс влучним ударом ставить крапку у зустрічі. 3:0 – домашня поразка Шахтаря у вирішальному матчі.

Тут слід відзначити Аталанту, яка невдало стартувала у Лізі Чемпіонів, але згодом все ж таки зуміла надолужити втрачене і пробилася у весняну стадію турніру.

У другому матчі групи С Манчестер Сіті в гостях здолав загребське Динамо з рахунком 4:1 і саме завдяки англійській команді Шахтареві вдалося втриматися на третьому місці у групі.

Відтак, наступної весни гірники продовжать боротьбу у Лізі Європи.