П’ятниця , 19.04.2024

Олена Підгрушна в Рупольдингу замкнула залікову 40-ку

У німецькому Рупольдингу стартував п’ятий етап Кубка світу з біатлону. У перший день відбулася жіноча спринтерська гонка.

Тернополянка Олена Підгрушна розпочала гонку у першій стартовій групі і продемонструвала досить високу швидкість на дистанції, пише Терноград.

У неї сьогодні 14-ий результат щодо «чистих лиж» — виступ на рівні італійок Вірер чи Вітоцці та швидше реактивної фінки Макарайнен.

Та на стрільбищі, на жаль, виступ Олени не був таким вдалим. Наша спортсменка одного разу схибила на стрільбі лежачи та двічі стоячи. Таким чином, у фінішному протоколі Підгрушна посіла 40-ву позицію з програшем лідерці майже 2 хвилини.

Партнерки Олени по команді, навіть незважаючи на лише одну хибу, фінішували не набагато краще: Юлія Джима — 29-та, Віта Семеренко — 34-та.

Етап ще прийме естафети і гонки переслідування, а завтра відбудеться спринтерська гонка серед чоловіків, у якій стартуватиме тернополянин Дмитро Підручний.