Середа , 24.04.2024

Підручний та Прима — у 10-ці гонки Кубка світу

У німецькому Рупольдингу триває п’ятий етап Кубка світу з біатлону. Щойно фінішувала чоловіча спринтерська гонка на 10 км.

Підручний

Реалії українського біатлону нині такі, що чоловіча команда вже має більше шансів на високі місця, ніж жіноча.

З п’яти спортсменів, які нині стартували в українських комбінезонах, четверо продемонстрували ідеальну стрільбу і фінішували в заліковій 40-ці, пише Терноград.

Першим з українців змагався тернополянин Дмитро Підручний. Після двох нулів він вийшов на дистанцію 15-им, але зумів обійти п’ять суперників і фінішував десятим, програвши переможцю французу Мартену Фуркаду 35 секунд.

Проте ще вищу швидкість на дистанції продемонстрував Артем Прима. Він випередив Дмитра на 7 секунд і посів 8 місце.

Обидва українці тепер є реальними претендентами на високі місця і у гонці переслідування, які стартують в неділю. А на п’ятницю та суботу заплановані класичні естафети.