П’ятниця , 29.03.2024

“Шахтар” за сумою двох матчів здолав “Бенфіку” і вийшов до 1/8 Ліги Європи

У четвер, 27 лютого, донецький “Шахтар” зустрічався на виїзді з португальською “Бенфікою”.

Нагадаємо, що у рамках 1/16 Ліги Європи гірники у першому матчі здолали португальців – 2:1.

У Португалії, однак, домашню перевагу “Шахтаря” було нівельовано ще до 10-ої хвилини матчу, коли “Бенфіка” відкрила рахунок.

Надалі гра нагадувала перестрілку в тирі. “Шахтар” було зрівняв рахунок 1:1 (автогол господарів), але пізніше програвав 3:1.

Такий результат, на щастя, тримався лише 2 хвилини, поки Тарас Степаненко знову не зробив рахунок на користь донеччан.

А на 71-ій хвилині бразильський легіонер Алан Патрік взагалі вирівняв цифри на табло – 3:3 та 5:4 за підсумком двоматчевого протистояння.

Після цього довести гру до позитивного результату було справою техніки. Нічия на виїзді, і “Шахтар” проходить до 1/8 фіналу.