Середа , 23.06.2021

Горить вся Тернопільщина: людей просять не палити траву

Чергова масштабна пожежа трави на Тернопільщині сталася 29 березня біля Збаража.

“Підпал сухої трави навколо сміттєзвалища для когось є або веселою забавкою або цілеспрямованою акцією створення додаткового напруження на здоров’я та нервову систему збаражан та жителів навколишніх сіл…
Але, разом з тим, приємно, що наші громадяни дуже швидко повідомили про пожежу і це дало змогу вчасно відреагувати. Пожежники дуже вправно справились з пожежею, за що їм велика вдячність” – пише міський голова Збаража Роман Полікровський.

Штрафи вимагають збільшити від сорока (42040 грн) до шістдесяти (63060 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і – від вісімдесяти (84080 грн)  до ста (105100 грн) неоподатковуваних мінімумів для посадових осіб.

Відповідний проєкт закону “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення боротьби з самовільним випалюванням сухої рослинності та її залишків та захисту навколишнього природного середовища)”.

Фото Роман Напованець.

Людська байдужість і недбалість = невиправна шкода екосистемам.

Черговий раз неконтрольоване спалювання сухої трави спричинило масштабну пожежу. 28 березня о 14:53 надійшло повідомлення про пожежу сухої трави у селі Зелений Гай Заліщицького району.

На місце оперативно прибули бійці 15 державної пожежно – рятувальної частини Управління. Професійними діями бійців ДСНС пожежу ліквідували. Вогнем знищено суху траву на площі 1 га.

Також відео пожежі біля Тернополя виставив Олег Синовець:

Працівники ДСНС закликають людей припинити палити траву!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*