П’ятниця , 14.05.2021

На місці найбільшого бою УПА проведуть патріотичну гру для молоді

У період з 30 квітня по 3 травня в Антонівцях проведуть патріотичну гру.

Теренова гра “Гурби-Антонівці” – спортивна патріотична гра для молоді з усієї України. Гра проходить на місці найбільшого бою УПА проти військ НКВС.

Щороку тут збирається більше 350 молодих та активних людей, що не хочуть поринати у буденність, а прагнуть виходити за рамки, випробовувати себе, брати відповідальність та загартовувати тіло і дух.

Гра поєднує в собі елементи спортивного та морального вишколу. Прожити три дні в небезпечних умовах, постійно пересуваючись та ідучи на компроміс із собою, дається нелегко. Не раз доводиться сумніватися у власних силах ще при заповненні анкети.

Але ті, хто все таки наважується зробити цей крок, пізніше розуміють, що перша гра – це збудник хвороби під назвою “Гурби”. Спробувавши раз, сюди обов’язково повертаються знову.

Теренова гра призначена для хлопців і дівчат 18-30 років з усієї України, для тих, хто  готовий прожити 60 годин у лісі.

Відбудеться вона 30 квітня – 3 травня 2020 року у лісовому масиві біля села Антонівці, Тернопільcька область.

Гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває 3 доби без перерви, часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка.

Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій.“Вбити” – означає зірвати нарукавну пов’язку гравця у бої, застосовуючи лише прийоми боротьби, без прямих ударів.

Щороку на гру приїжджає декілька сотень юнаків та дівчат із всієї України. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.

Участь у грі безкоштовна. Її організаторами виступають Молодіжний Націоналістичний Конгрес, а також Міністерство культури, молоді та спорту України.

Зареєструватися для участі у грі можна за посиланнями: http://gurby.org.ua/

Сторінка FB: https://www.facebook.com/gurby.org.ua/

Сторінка Instagram: https://instagram.com/gurby.ua?igshid=11kwpvogwf06y

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*