Субота , 28.11.2020

Згорів від пневмонії: помер відомий український дитячий лікар (ФОТО)

9 квітня у Львові у віці 39 років помер дитячий хірург Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (“Чорнобильська лікарня”) Мар’ян Захарусь.

Як повідомляє “Zahid.net“, про причину смерті у медзакладі не повідомляють. Помер молодий лікар від важкої форми пневмонії, яка супроводжувалася супутніми захворюваннями.

“Сьогодні відійшов у вічність наш щирий друг, колега, молодий талановитий лікар, дитячий хірург, який урятував безліч життів Мар’ян Захарусь. Біль розриває душу й годі знайти слова втіхи для його рідних та близьких. Мар’ян, його щирість і доброта, назавжди залишаться в наших серцях”, – йдеться у повідомленні на сторінці лікарні у Facebook. Директор Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Андрій Синюта у коментарі журналістам розповів, що Мар’ян Захарусь помер від важкої хвороби, не уточнивши подробиці. Аналізи на коронавірус показали негативний результат.

“Він був добрий хірург, спеціаліст. Як людина доброзичливий, життєрадісний. Це велика втрата”, – зазначив Андрій Синюта. Мар’ян Захарусь близько восьми років працював хірургом у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Його знали і поважали багато батьків, які зверталися до нього зі своїми дітьми. Молодий лікар не був одружений. Без сина залишився батько.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*