Неділя , 19.09.2021

Відомий тернополянин, один з організаторів фінансової піраміди “Хелікс” зібрався боротися з корупцією (ФОТО)

Богдан Воронцов, напевно у Тернопільській області немає жодної людини, яка б не чула це ім’я. 

На початку грудня 2016 року у пресі з’явилася інформація, що правоохоронці затримали трьох головних організаторів фінансової піраміди “Хелікс”, а серед них і Богдана Воронцова.

Нагадаємо, у грудні 2016 року працівники СБУ Тернопільської області затримали трьох керівників «Хелікс Кепітал Україна» – хмельничанина Дмитра Нагуту та тернополян Романа Фелика і Богдана Воронцова. Чоловікам інкримінували шахрайство в особливо великих розмірах, передбачене ч. 4 ст. 190 ККУ.

Вже через два дні після затримання розпочався судовий розгляд у справі. Спочатку чоловіки були під вартою, проте згодом вийшли під заставу. Дмитро Нагута сплатив 5 млн грн застави, Роман Фелик – 2,5 млн грн, а Богдан Воронцов – 1 млн грн.

Збитки, завдані клієнтам тернопільського офісу фінансової піраміди «Хелікс Кепітал Україна», сягнули майже 28 млн грн. До поліції станом на 16 січня 2017 року з заявами звернулись 350 людей, повідомляло видання ZAXID.net.

Та це було у далеких 2016-2017 роках, а у 2020-му – Богдан Воронцов знаний активіст, і сьогодні, на власній сторінці у Фейсбук просить підтримати його в онлайн голосуванні, щоб увійти у склад Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції у 2020 році.

“Друзі прошу Вашої підтримки мене (#5 в списку онлайн голосування) в склад Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції у 2020 році. https://gromrada.nazk.gov.ua/step1.php Разом ми ЗМОЖЕМО подолати корупцію, один із кроків-це контроль антикорупційних органів! Дякую тим, хто підтримав мене, і вдячний Вам за репост! #воронцов #воронцовбогдан #назк #міжнароднийантикримінальнийальянс, – написав Богдан Воронцов на власній сторінці у Фейсбук”. 

Так ось вчора один із організаторів фінансової піраміди, де тисячі людей втратили свої заощадження, а сьогодні активіст та борець з корупцією…

Цікаво, що ж тоді буде з бюджетними коштами, якщо у нас в Громадській раді будуть такі активісти. Питання скоріш риторичне, повідомляє сайт “Тернополяни”.

У коментарях пана Воронцова підтримало двоє користувачів, адже якже ж без нього у Громадській раді при Національному агенстві з питань запобігання корупції, ще один написав комплімент про його зуби.

Alex Vinitskij Зуби гарні, зараз теж займаюсь ремонтом зубів. Треба буде спеціаліста по корупції – пишіть в приват.

Додамо, що на офіційній Фейсбук сторінці Богдана Воронцова чомусь жодної згадки про його Хелікс-минуле немає. Та нам вдалося в мережі Інтернет розшукати історичні фотограії знаного активіста та борця з корупцією.

3 коментарі

  1. От скотина!!!

  2. Роман, зверни увагу, що білобрисий робить без нас

  3. Їздять суки по світу накраджені гроші тринькають???

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*