Четвер , 13.08.2020

Тернопільщина у “червоній зоні”: посилюють контроль за дотриманням карантину

Через динаміку зростання кількості нових випадків COVID-19 на Тернопільщині, контроль за дотриманням карантинних вимог посилять.

Таке рішення прийняли під час регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розповів епідеміолог Володимир Паничев.

“В “червоній зоні” всі наші сусіди, окрім Хмельницької області, яка з самого початку демонструвала дещо інші показники. Я мушу відмітити, що динаміка захворюваності за останній місяць поки що має чітку циклічність, коли періоди підвищення рівня захворюваності чергуються з періодами її зниження”, повідомляє Суспільне.Тернопільська область знаходиться у “червоній зоні” із критичними показниками захворюваності.

“Я думаю, що немає зараз потреби, чи посилювати, а тим паче, послаблювати карантин. Моя пропозиція, що нам треба посилити контроль за дотриманням заходи, які були прийняті на попередніх засіданнях”, – каже Паничев.

Перевірятимуть заклади громадського харчування, ринки і громадський транспорт. Залучатимуть до цього представників органів місцевого самоврядування.

“У місті Тернополі є муніципальна варта, яка разом з працівниками поліції здійснює спільні рейди по дотриманню карантинних норм”, – каже начальник Нацполіції області Олександр Богомол.
Богомол розповів, що з початку пандемії в області поліцейські склали понад 300 протоколів про порушення карантинних вимог.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*