Середа , 20.01.2021

В одному з районів Тернопільщини план з мобілізації виконали на 100%

Але в коремих районах показники виконання мобілізаційних завдань менше 50%
Сьогодні, 17 серпня, завершується шоста хвиля мобілізації. Відеонараду, присвячену питанням, пов’язаним з мобілізацією, 17 серпня провів голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.
Завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації Ігор Романовський та обласний військовий комісар, полковник Володимир Катинський під час наради поінформували про стан виконання районами завдань VI черги мобілізації.
Як зазначив Ігор Романовський, станом на 17 серпня показник виконання найвищий у Підволочиському районі – 100 %, а також у Зборівському (85,7%) Теребовлянському  (82,4%) та Лановецькому  (67,3 %) районах.
Як поінформував обласний військовий комісар, полковник Володимир Катинський, є низка районів, які не виконують завдань щодо поставки техніки.
«В першу чергу – це Бучацький, Борщівський і Теребовлянський  райони», – наголосив Володимир Катинський.
Голова обласної державної адміністрації Степан Барна наголосив, що шоста хвиля мобілізації закінчується 17 серпня.

«Прошу голів райдержадміністрацій відповідально поставитися до виконання завдань, – наголосив очільник краю. – Показники виконання мобілізаційних завдань менше 50% – це не що інше, як саботаж. Тому за результатами роботи керівників районів буде зроблено висновки і вжито певні міри».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*