Четвер , 23.09.2021

З бюджету Тернополя виділили 1,5 млн. грн. на шкільні підручники

27 серпня в Українському домі «Перемога» відбулася конференція працівників освіти Тернополя.

Під час конференції освітяни підсумовували роботу галузі міста у 2014-2015 роках та визначили концептуальні пріоритети у новому навчальному році. Участь у конференції взяв міський голова Сергій Надал.

Очільник Тернополя зазначив, що цього року із бюджету Тернополя було виділено близько 20 мільйонів гривень на заробітну плату освітянам, оскільки уряд із державного бюджету ці кошти не направив.

«Можу із впевненістю сказати працівникам освітньої галузі міста, що вони до кінця року будуть забезпечені заробітною платою, як і школи коштами на енергоносії, бо на це ми виділили гроші із міського бюджету. Також вперше за багато років міська рада виділила кошти на друкування книжок для учнів 4-7 класів у сумі майже 1,5 мільйони гривень, – сказав Сергій Надал. – Що ми можемо зробити на місці — робимо. Проведено процес термомодернізації, оновлено спортивні майданчики та за рахунок спонсорів оновлюємо матеріально-технічну базу».

Щоправда, міський голова не уточнив як буде з безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів. Раніше повідомлялося, що грошей у бюджеті міста на організацію дитячого харчування нема.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*