Вівторок , 31.01.2023

Тернопільщині дадуть гроші і без перспективного плану об’єднання громад

Уряд змінив прийняту раніше постанову – гроші з фонду регіонального розвитку таки поступлять в область, повідомили у прес-службі Тернопільської ОДА.

У своєму листі на імя віце-прем’єр-міністру України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка голова Тернопільської ОДА Степан Барна просив скасувати абзац 4 пункту 4 «Порядку використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 195 “Питання використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку”.

19 серпня на своєму засіданні Кабінет Міністрів прийняв рішення про внесення відповідної зміни.

Таким чином, пункт, де йдеться, що спрямування бюджетних коштів здійснюється після розроблення облдержадміністрацією і схвалення обласною радою перспективного плану формування територій громад відповідно до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” скасовано, і кошти в сумі майже 102 мільйони можуть надійти в область вже найближчим часом.

Це найбільша сума за останні 4 роки, яка з фонду регіонального розвитку буде спрямована на школи, садочки, лікарні, очисні споруди, оновлення мереж та використання енергозберігаючих технологій.

«Ми не будемо залежати від популістів, які граються в політику і не можуть то зібратися на засідання, то дослухатися до здорового глузду і прийняти те, чого від них хочуть їхні ж виборці, – зазначив Степан Барна. – Ми використалі всі наші можливості, щоб врятувати область від популізму, політиканства та безвідповідальності. Адже прості люди хочуть бачити зміни, а не чергові політичні гасла колись популярних партій, які так і не довели свою спроможність бути владою».

Leave a Reply

Your email address will not be published.