Середа , 20.01.2021

Чотири шахраї виманили у мешканців Тернопільщини 1 млн. грн.

На Тернопільщині повідомлено про підозру організатору злочинної групи, яка шляхом обману заволоділа коштами громадян у сумі майже 1 млн грн

Прокуратура Тернопільської області повідомила про підозру організатору злочинної групи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство).

Встановлено, що четверо учасників злочинної групи, використовуючи офісне приміщення у місті Тернополі, пропонували швидке оформлення кредиту за програмою «Платинум гроші». Вводили в оману людей, які в силу життєвих обставин терміново потребували гроші, але не могли отримати кредит у банку або іншій фінансовій установі.

Зокрема, кредитори обіцяли видати грошову позику на вигідних умовах і, як правило, без будь-яких документів про доходи, але за умови, що вони попередньо сплатять перший грошовий внесок.

Так, упродовж 2014-2015 років до фірми, яка діяла під виглядом кредитної спілки, звернулося понад 100 жителів Тернопільщини. Проте ніхто з них обіцяної позики так і не отримав. У результаті шахрайських дій учасників злочинної групи громадянам спричинено збитки на загальну суму майже 1 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*