понеділок , 17.12.2018

Заступнику мера Тернополя присудили штраф у 5 разів менший за хабар

З третьої спроби сьогодні, 25 вересня, відбулось підготовче судове засідання у кримінальному провадженні стосовно Володимира Камінського.

 kaminНагадаємо заступник міського голови  був затриманий за підозрою в отриманні хабара у розмірі 217 тис. грн.  Відтак сьогодні Володимир Камінський визнав свою провину.

Вочевидь саме завдяки «чистосердечному зізнанню» йому світись штраф у розмірі 25 тис. грн.  Про таку домовленість представників прокуратури та Володимира Камінського повідомляють активісти, що зараз знаходяться у залі суду, пишуть “Тернополяни”.

Нагадаємо, Володимир Камінський був затриманий за підозрою в отриманні хабара у розмірі 217 тис. грн. Генеральною прокуратурою України спільно з співробітниками Міністерства внутрішніх справ України було викрито протиправну корупційну діяльність заступника Тернопільського міського голови, депутата Тернопільської облради Володимира Камінського.

Він, займаючи відповідальне становище, з метою незаконного особистого збагачення, зловживаючи своїм службовим становищем, систематично вимагав та одержував неправомірну вигоду за вирішення питань про надання у користування земельних ділянок на території міста Тернопіль.

Зокрема, у посадовця під час обшуку виявлено та вилучено частину грошових коштів у сумі 135 тис грн, які він вимагав та отримав від громадянина за надання у користування земельної ділянки.

Загалом заступник міського голови вимагав та отримав неправомірну вигоду на загальну суму 217 тис грн.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates