Четвер , 28.03.2024

Одна хвилина, один гол. Євген Коноплянка творить дива у Лізі Чемпіонів

Лише однієї хвилини знадобилося українському футболісту Євгену Коноплянці, для того щоб відкрити відлік своїм забитим м’ячам у Лізі Чемпіонів.

У першому турі групового етапу Ліги Чемпіонів іспанська “Севілья” приймала німецьку “Боруссію” із Менгледбаха і перемогла із рахунком 3:0. Третій м’яч у складі іспанців забив колишній гравець дніпропетровського “Дніпра”.

Українець Євген Коноплянка на поле у цій грі вийшов на 83-ій хвилині. А вже на 84-ій хвилині матчу забив свій перший м’яч у Лізі Чемпіонів.

Коноплянка після розіграшу кутового виконав потужний простріл. Після чого голкіпер суперника разом із м’ячем залетів у ворота.

Нагадаємо, у матчі за Суперкубок УЕФА проти іспанської “Барселони” Євген Коноплянка теж вийшов на заміну і теж забив гол. Щоправда, тоді нашому футболісту знадобилося трохи більше часу для того, щоб відзначитися і тоді “Севілья” поступилася каталонцям з рахунком 5:4.