Понеділок , 15.04.2024

Іван Ковалик розповів з ким піде на вибори у Тернопільську міську раду

Координатор тернопільської “Самооборони Майдану” Іван Ковалик на виборах до Тернопільської міської ради братиме участь від Блоку Петра Порошенка.

ковалик4Про це громадський активіст повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Відбулась нарада за участю Андрія Парубія, депутатів парламентської групи «Самооборона Майдану» та обласних координаторів організації, де було прийнято рішення про формат участі наших активістів у виборах. Кожен член Самооборони має право балотуватись до рад усіх рівнів, від партій які мають проукраїнську, державницьку позицію. Заборонена співпраця з партіями, які виникли з розвалу регіоналів та комуністів або є їхніми сателітами”. –  пише Іван Ковалик.

Активіст також повідомив, що на Тернопільщині представники “Самооборони Майдану” будуть балотуватись від різних партій – це БПП, “Самопоміч”, “Батьківщина”, “Свобода”, Українська Галицька Партія, “Громадянська позиція”, “Народний контроль” тощо.

“Перед тим як надати перевагу тій чи іншій політичній силі, я провів переговори з керівниками більшості коаліційних партій на Тернопільщині і зробив особистий вибір на користь Блоку Петра Порошенка. – повідомив Іван Ковалик. – До цього мене спонукало те що, окрім мене від БПП на вибори до міської ради підуть громадські активісти, з якими є позитивний досвід співпраці”.

Як відомо, на минулорічних виборах до Верховної Ради Іван Ковалик балотувався по Тернополю і посів друге місце.