Неділя , 21.07.2024

На Тернопільщині сучасний “Робінзон” втік від батьків і тиждень жив у лісі

7 вересня із заявою про зникнення неповнолітнього сина до теребовлянських правоохоронців звернувся житель одного з сіл району. За словами чоловіка хлопець уже декілька днів не ночував вдома, а його телефон не відповідав.

Оперативні заходи по розшуку 17-річного студента коледжу дали результат. 11 вересня до правоохоронців надійшло повідомлення про те, що парубка, за описом схожого на зниклого, бачили на автовокзалі в Теребовлі. Правоохоронці, які виїхали за вказаною адресою, підтвердили цю інформацію.

З’ясувалося, що хлопець майже тиждень жив у лісі поблизу Теребовлянського замку. На автовокзал прийшов, бо планував їхати до Тернополя.

Неповнолітнього живого та неушкодженого повернули батькам, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції.

Як розповів заступник начальника Теребовлянського РВ-начальник кримінальної міліції Степан Яворський, хлопець зникає уже не вперше. Весною цього року рідні та міліціонери нічого не знали про його місце перебування впродовж двох тижнів. Тоді парубка правоохоронці розшукали на території закинутої військової частини. Увесь час хлопець харчувався ягодами.