Четвер , 28.01.2021

Депутата Тернопільської облради судять за хабар у розмірі 30 тисяч гривень

Прокуратура Тернопільської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно керівника одного з комунальних підприємств Тернопільської обласної ради.

суд1Цей керівник одночасно є депутатом обласної ради.

Його обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190 та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України (шахрайство та підбурювання до надання службовим особам, які займають відповідальне становище, неправомірної вигоди).

Встановлено, що посадовець отримав від місцевого підприємця 30 тис грн для нібито подальшої передачі їх службовим особам Тернопільської міської ради у якості неправомірної вигоди, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Керівник комунальної установи пообіцяв підприємцю передати ці кошти чиновникам для вирішення питання щодо безперешкодного здійснення ним господарської діяльності та сприяння у подальшому фінансуванні з місцевого бюджету робіт з утеплення житлових будинків.

За клопотанням прокуратури обвинувачений відсторонений від займаної посади, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*