середа , 22.08.2018

Кого веде “Свобода” у Тернопільську міську раду? (ПОВНИЙ СПИСОК)

Для участі у виборах депутатів Тернопільської міської ради партія “Свобода” висунула 43 кандидати. Приблизно половину висуванців – це чинні депутати міської та обласної рад.

свободаХоча після перемоги на минулих місцевих виборах чимало свободівців були працевлаштовані у органах влади, та все ж проблема безробіття і досі є актуальною для цієї політичної сили.

З усіх фаворитів виборчих перегонів у Тернополі, “Свобода” є лідером за кількістю тимчасово не працюючих кандидатів.

Також “Свобода” є лідером за кількістю директорів шкіл у виборчому списку. Відтак, усі зауваження батьків щодо якості та затратності середньої освіти у Тернополі, слід спрямовувати саме до цієї політичної сили.

Пропонуємо вашій увазі повний список кандидатів до Тернопільської міськради від партії Олега Тягнибока.

Список партії ВО “Свобода” на виборах до Тернопільської міської ради:

Стаюра Володимир, безпартійний, ЗСУ, заступник командира роти, перший кандидат

Баб’юк Марія, член ВО “Свобода”, директор Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, округ №30

Бицюра Леонід, член ВО “Свобода”, заступник голови Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”, округ №7

Бойчук Ігор, член ВО “Свобода”, спеціаліст-методист “Тернопільського обласного молодіжного методичного центру”, округ №1

Бурда Ірина, член ВО “Свобода”, радник голови Тернопільської облради, округ №14

Буць Павло, член ВО “Свобода”, інженер Тернопільського обласного управління ресурсів, округ №12

Вавринів Лілія, безпартійна, Тернопільської ЗОШ №28, округ №41

Василишин Наталія, член ВО “Свобода”, тимчасово не працює, округ №27

Воронцов Олексій, безпартійний, ЗСУ, кулеметник штурмової роти “Карпатська Січ”, округ №42

Гевко Галина, член ВО “Свобода”, директор ПП “Благоустрій”, округ №28

Дашкевич Сергій, член ВО “Свобода”, тимчасово не працює, округ №39

Зінь Іван, член ВО “Свобода”, тимчасово не працює, округ №9

Іванюк Інна, член ВО “Свобода”, директор Тернопільської школи №2, округ 16

Калуш Катерина, член ВО “Свобода”, начальник відділу зв’язків з громадськістю Тернопільської міської ради, округ №19

Климчук Олег, член ВО “Свобода”, директор ЗОШ №22, округ №26

Козбур Мар’ян, безпартійний, солдат штурмової роти “Карпатська Січ”, округ №35

Козорог Віктор, безпартійний, ЗСУ, заступник командира роти “Карпатська Січ”, округ №2

Костів Ігор, член ВО “Свобода”, заступник головного лікаря Тернопільського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, округ №13

Костюк Ігор, член ВО “Свобода”, журналіст, ПП “Українська хвиля”, округ №33

Крекотень Мар’ян, член ВО “Свобода”, приватний підприємець, округ №11

Мормуль Оксана, член ВО “Свобода”, вчитель Тернопільської ЗОШ №24, округ №15

Навроцький Роман, член ВО “Свобода”, перший заступник начальника Державної інспекції сільського господарства в Тернопільській області, округ №36

Напора Олег, член ВО “Свобода”, директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА, округ №6

Паньків Наталія, член ВО “Свобода”, начальник відділення ПАТ АКБ “Капітал”, округ №32

Попадин Богдан, член ВО “Свобода”, юрисконсульт товариства “Навігатор”, округ №18

Редьква Назарій, член ВО “Свобода”, директор Тернопільської філії ПП “Юридична компанія “Лідер”, округ №24

Руда Любов, член ВО “Свобода”, завідувач відділення Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування, округ №10

Семанишин Борис, член ВО “Свобода”, заступник генерального директора ДП “Укрветсанзавод”, округ №4

Сиротюк Михайло, член ВО “Свобода”, тимчасово не працює, округ №38

Сороколіт Іван, член ВО “Свобода”, директор комунального підприємства “Тернопіль Інтеравіа”, округ №37

Стукало Андрій, член ВО “Свобода”, тимчасово не працює, округ №25

Танчук Сергій, член ВО “Свобода”, начальник диспетчерської служби автомобільних доріг у Тернопільській області, округ №21

Торожнюк Роман, член ВО “Свобода”, начальник відділу розвитку інфраструктури Тернопільської РДА, округ №3

Турецька Наталя, член ВО “Свобода”, директор Тернопільського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, округ №8

Турський Ігор, член ВО “Свобода”, секретар Тернопільської міської ради, округ №29

Фостик Василь, член ВО “Свобода”, асистент кафедри ТНТУ ім. Пулюя, округ № 40

Хімейчук Іван, член ВО “Свобода”, заступник міського голови Тернополя, округ №20

Хома Надія, член ВО “Свобода”, лікар-ендокринолог Тернопілської міської дитячої комунальної лікарні, округ №34

Хоркавий Віталій, член ВО “Свобода”, директор Тернопільського міського територіального центру обслуговування населення, округ №5

Чашка Марія, безпартійна, ЗСУ, заступник командира роти, округ №23

Чорненький Михайло, член ВО “Свобода”, асистент кафедри медичного права ТДМУ ім. Горбачевського, округ №17

Шморгай Олег, член ВО “Свобода”, приватний підприємець, округ №22

Шумило Олег, член ВО “Свобода”, тимчасово не працює, округ №31

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates