п’ятниця , 27.04.2018

Кого веде у Тернопільську міську раду Блок Порошенка? (Повний список)

У виборчому списку партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” достатньо відомих осіб. Зокрема, широко представлений у списку тернопільський бізнес.

solidarnist1-300x225Так, за депутатські мандати від президентської політичної сили боротимуться генеральний директор торговельно-розважального центру “Подоляни” Михайло Ібрагімов та директор товариства “Джоін ту сіті” Віталій Мариновський, син відомого бізнесмена Володимира Мариновського.

Загалом же із представників бізнесу найширше представлена будівельну галузь.

Так, у виборчому списку присутні генеральний директор товариства “Технотерн Буд” Лариса Товарянська, менеджер з продажів товариства “Креатор Буд” Ліна Прокопів та Юрій Смакоуз, рідний брат відомого забудовника Віталія Смакоуза.

До речі, Юрій Смакоуз у 2006 році уже обирався до міської ради за списком Блоку Юлії Тимошенко.

У списку також присутні депутати-нашоукраїнці періоду 2006-2010 рр. – Білах Іван, Вербіцький Михайло та Перець Вадим, а також волонтер Білан Тарас, який був секретарем міськради у період керівництва мера Заставного.

Тоді Тарас Білан у міськраді представляв БЮТ.

Володимир Дідич, який побореться за мандат на 22-му окрузі, у період 2006-2010 рр. працював на посаді заступника мера Тернополя.

У списку також присутні відома тернопільська волонтерка Ірина Жигунова та координатор тернопільської “Самооборони Майдану” Іван Ковалик.

Пропонуємо вашій увазі повний список  партії “Блок Петра Порошенка “СОЛІДАРНІСТЬ” на виборах до Тернопільської міської ради:

Шумада Віктор – перший номер виборчого списку, член партії “БПП “Солідарність”, заступник голови Тернопільської ОДА

Байгер Володимир – безпартійний, головний інженер ПП “ТернопільКомСервіс”, округ №38

Баран Анжеліка – член “БПП “Солідарність”, доцент ТНЕУ, округ №40

Бич Павло – безпартійний, робітник з благоустрою Служби автомобільних доріг, округ №2

Білан Тарас – безпартійний, водій підприємця, округ №20

Білах Іван – безпартійний, директор ТОВ “Видавництво “Астон”, округ №4

Вербіцький Михайло – безпартійний, пенсіонер, округ №37

Войтович Юрій – член “БПП “Солідарність”, пенсіонер, округ №8

Вонс Ігор – безпартійний, тимчасово не працює, округ №25

Гевко Володимир – член “БПП “Солідарність”, підприємець, округ №5

Говорченко Ольга – безпартійна, начальник відділу Тернопільського міського управління юстиції, округ №33

Гонта Микола – безпартійний, адвокат, округ №11

Грода Петро – безпартійний, адвокат, округ №38

Дерецький Микола – безпартійний, пенсіонер, округ №26

Дзензель Володимир – безпартійний, підприємець, округ №23

Дідич Володимир – член “БПП “Солідарність”, начальник реєстраційної служби Тернопільського міського управління юстиції, округ №22

Долинний Володимир – член “БПП “Солідарність”, директор Тернопільського обласного будинку для дітей шкільного віку, округ №34

Дутник Іван – член “БПП “Солідарність”, директор Тернопільського обласного державного центру експертизи сортів рослин, округ №1

Жигунова Ірина – безпартійна, позаштатний радник у Міністерстві соціальної політики, округ №30

Жирівський Михайло – член “БПП “Солідарність”, помічник-консультант народного депутата України, округ №31

Ібрагімов Михайло – безпартійний, генеральний директор торговельно-розважального центру “Подоляни”, округ №42

Карпюк Артур – безпартійний, підприємець, округ №28

Ковалик Іван – безпартійний, начальник штабу “Самооборони Тернопільщини”, округ №39

Копачівський Андрій – безпартійний, тимчасово не працює, округ №7

Лазар Наталія – безпартійна, підприємець, округ №16

Лахита Олег – безпартійний, директор ТОВ “Вудвей”, округ №15

Левінський Ігор – безпартійний, тимчасово не працює, округ №29

Мариновський Віталій – безпартійний, директор ТОВ “Джоін ту сіті”, округ №17

Мацикур Віктор – безпартійний, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Тернопільської ОДА, округ №41

Мельник Сергій – безпартійний, підприємець, округ №36

Місько Володимир – безпартійний, доцент кафедри історії ТНПУ, округ №6

Небельський Ростислав – безпартійний, юрисконсульт ДП “Бережанське лісопромислове господарство”, округ №3

Осадчук Дмитро – безпартійний, завідувач хірургічним відділенням Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги, округ №21

Пасєчко Надія – безпартійна, завідувач кафедри внутрішньої медицини ТДМУ, округ №13

Перець Вадим – безпартійний, директор ТОВ “Дім”, округ №19

Прокопів Ліна – безпартійна, менеджер з продажів ПП “Креатор-Буд”, округ №14

Саган Роман – безпартійний, радник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, округ №24

Сивирин Микола – безпартійний, голова ТОГО “Справа честі”, округ №12

Сірант Олесь – безпартійний, директор ТОВ “Протекшн-Груп”, округ №32

Смакоуз Юрій – безпартійний, директор спортклубу “Смок”, округ №10

Тиньо Петро – член “БПП “Солідарність”, директор агенції нерухомості “Тер-консульт”, округ №18

Товарянська Лариса – член “БПП “Солідарність”, генеральний директор ТОВ “Технотерно Буд”, округ №9

Турчин Микола – безпартійний, доцент ТДМУ, округ №27

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates