Четвер , 06.10.2022

На Тернопільщині браконьєри влаштували нічне сафарі у лісах

Державна лісова охорона посилено патрулює мисливські угіддя, особливо зараз, коли мисливській фауні все важче сховатися у лісових нетрях.

полюванняСтаном на 29 жовтня порушників правил полювання складено 39 протоколів. З них працівниками державної лісової охорони – 27, єгерською службою районних організації Українського товариства мисливців і рибалок – 12.

27 жовтня працівники відділу лісового та мисливського господарства Тернопільського ОУЛМГ із залученням державної лісової охорони ДП «Бережанське лісомисливське господарство» здійснювала патрулювання територій мисливських угідь Бережанського і Підгаєцького районів.

Під час рейду затримано двох браконьєрів, які з використанням автотранспорту проводили незаконне полювання у нічний період часу. За даним фактом складено 2 протоколи за ст. 85 ч. 1 КУпАП.

На порушників правил полювання накладено штрафи у максимальних розмірах. Правопорушники визнали свою провину та добровільно сплатили штраф у сумі 2040 гривень.

У результаті незаконного проведення полювання збитків мисливському господарству не завдано.

28 жовтня під час проведення рейду з охорони державного мисливського фонду Зборівського району оперативною групою Тернопільського облуправління виявлено факт незаконного добування кабана при проведенні сільськогосподарських робіт механізаторами одного з фермерських господарств.

Про даний факт працівники державної лісової охорони повідомили на гарячу лінію 102, тож на місце події виїхали працівники Зборівського РВ УМВС. У зв’язку з тим, що тушку кабана знайдено не було, а лише рештки – шкіра і сліди крові, працівниками облуправління подано відповідно заяву та пояснення у районний відділ міліції з приводу факту незаконного полювання, за яким наразі триває розслідування.

Марія Сабан, прес-служба Тернопільського ОУЛМГ

Leave a Reply

Your email address will not be published.