Неділя , 07.03.2021

На Тернопільщині в день голосування уже зафіксовано 9 порушень

У Тернопільському прес-клубі кандидати в депутати обласних, міських, районних рад та на міського голову, комітет виборців, представники правоохоронних органів та  Громадянської мережі ОПОРА обговорили хід виборів та перші повідомлення про правопорушення на виборчих дільницях області.

Видача бюлетенів без пред’явлення виборцями необхідного документу, пошкодження бюлетенів,  поодинокі факти голосування поза межами кабінки – такі порушення зафіксовано у обласному центрі та районах області, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

Так у Бережанах один з виборців,  під час голосування взяв лишній бюлетень та зайшов до кабінки для голосування. Однак не використав його та повернув виборчій комісії. Бюлетень визнано зіпсованим.

У Тернополі  один з кандидатів у депутати не знайшовши свого прізвища у виборчому бюлетені, порвав його. Аналогічне порушення зафіксовано і на Зборівщині. У Монастириську один з виборців намагався винести бюлетень поза межі  виборчої дільниці.

Загалом за словами заступника начальника МВС України в Тернопільській області Руслана Балика, станом на 12:30 год. зафіксовано дев’ять повідомлень про правопорушення на виборчих дільницях, одне з яких внесено до ЄРДР згідно частини 1 статті 158 ККУ – незаконне виготовлення або зберігання чи використання завідомо незаконно виготовлених виборчих бюлетенів, бланків відкріпних посвідчень, бюлетенів для голосування.

Триває перевірка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*