Понеділок , 25.01.2021

На Тернопільщині за скоєння смертельного ДТП судитимуть заступника прокурора

Прокуратура області розслідує кримінальне провадження за фактом вчинення в стані алкогольного сп’яніння колишнім заступником прокурора Кременецького району дорожньо-транспортної пригоди, що спричинило смерть потерпілого.

dtp-kremenec  Слідчий відділ прокуратури області розслідує кримінальне провадження за ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого).

За вчинення тяжкого злочину, заступника прокурора Кременецького району звільнено з органів прокуратури та позбавлено класного чину.

Його посвідчення водія вилучено та знаходяться при матеріалах кримінального провадження, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі для повного та всебічного його розслідування. Зокрема, проведено слідчий експеримент із залученням понятих з метою перевірки показань екс-прокурора.
Також з отриманням висновку судово-медичної експертизи та результатів слідчого експерименту, призначено комплексну автотехнічну трасологічну експертизу.

Її проведення доручено експертам Львіського НДІСЕ для встановлення допущених порушень правил дорожнього руху та причинного зв’язку між допущеними порушеннями ПДР та настанням смерті потерпілого.

За результатами цих експертиз буде вирішено питання про повідомлення екс-прокурору підозри у вчиненні злочину та обрання йому запобіжного заходу.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснюється об’єктивно, неупереджено та з дотриманням усіх строків та норм кримінально-процесуального законодавства.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*