четвер , 13.12.2018

На Тернопільщині міліція переходить на посилений режим несення служби

Тисяча шістсот сімдесят три атестованих працівників міліції забезпечуватимуть громадський порядок на 1181 виборчій дільниці Тернопілля, – заявив на брифінгу начальник обласного управління міліції Олександр Богомол.

BogomolПроте цієї кількості правоохоронців недостатньо. У зв’язку з цим міністерство внутрішніх справ дозволило відкликати із зони проведення антитерористичної операції в Луганській області зведений загін.

Допомагатимуть правоохоронцям під час виборів громадські формування, а також співробітники ДСНС, СБУ, фіскальної служби та бійці Національної гвардії.

За словами головного міліціонера краю, з 14 жовтня працівники обласного управління міліції переходять на посилений режим несення служби.

Станом на 12 жовтня, каже Олександр Богомол, на території області зареєстровано 10 повідомлень щодо порушень виборчого законодавства. Серед них: відмова головою ТВК надати журналістові інформацію про дату, час та місце проведення зборів політичними партіями та кандидатами; пошкодження вивіски однієї з політичних партій; порушення вимог виборчого законодавства щодо внесення застави; розміщення агітаційних матеріалів в громадському транспорті та на державних установах.

Роглядають правоохоронці і звернення про відмову директором однієї з шкіл надати приміщення для агітації та зустрічі з виборцями, а також спроба підкупу продуктовими наборами.

Під постійним контролем правоохоронців оголошення про масові заходи, пов’язані з проведенням виборної кампанії. Відстежують міліціонери і будь-які повідомлення щодо тероризму та небезпеки.

У посиленому режимі працюватиме обласне управління державної служби з надзвичайних ситуацій, фіскальна служба та інші силові відомства. Без вихідних напередодні та у день виборів працюватимуть і у міграційній службі. 24 та 25 жовтня (субота та неділя) громадяни зможуть звертатися до підрозділів міграційної служби за місцем проживання з питань оформлення та видачі паспортів громадянина України, тимчасових посвідчень громадянина України, а також вклеювання фотокарток до паспортів громадянина України по досягненню відповідного віку.

Олександр Богомол наголосив, що будь-яке порушення на виборах тягне за собою не лише адміністративну, але й кримінальну відповідальність. Порушення статтей виборчого законодавства тягне за собою не лише штраф, але й позбавлення волі не на один рік.

Керівник міліції запевнив, що силовики зроблять усе від них можливе, щоб люди могли спокійно прийти та проголосувати.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates