Четвер , 28.03.2024

“Нива” і ФК “Тернопіль” дружно програли у матчах 11-го туру

“Нива” і ФК “Тернопіль” зазнали поразок у матчах 11-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги.

фк-тернопільТернопільська “Нива” у суботу, 3 жовтня, вдома приймала краматорський “Авангард” і поступилася з рахунком 0:1.

Наприкінці першого тайму нападник “Ниви” Фаюк отримав червону картку. У другому таймі, граючи у меншості, тернополяни пропустили гол, який і вирішив долю зустрічі.

На 68-ій хвилині у краматорців відзначився Нехтій.

ФК “Тернопіль” у неділю, 4 жовтня, грав у гостях проти одного із аутсайдерів – ФК “Суми” і поступився з рахунком 4:1.

Тернополяни першими відкрили рахунок, на 16-ій хвилині відзначився Сороцький.

Але на 20-ій хвилині сумчанин Голіков влучним ударом відновив рівновагу, а Лебеденко на 45-ій хвилині вивів команду господарів уперед.

У другому таймі сумчани ще двічі розписалися у воротах тернополян. На 52-ій хвилині відзначився Гребенюк і на 72-ій – Сидоренко.

Після 11 турів трійка аутсайдерів виглядає таким чином:

ФК “Тернопіль” посідає 14-ту сходинку турнірної таблиці, маючи в своєму активі 12 очок;