Неділя , 26.09.2021

У рамках декомунізації на Тернопільщині вирішили перейменувати два дуби

На Тернопільщині вирішили перейменувати “Дуб Ковпака” та “Дуб Петра першого”. Про це повідомили у департаменті екології та водних ресурсів Тернопільської ОДА.

дубиНа виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки рішенням жовтневої сесії Тернопільської облради змінено назви об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення:

– ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дуб С.А.Ковпака» площею 0,03 га, що розташована в кв. 33 вид. 3 Скалатського лісництва державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» на «Дуб «Король»;

– ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дуб Петра Першого» площею 0,02 га, що розташована в кв.24 вид. 2 Бережанського лісництва державного підприємства «Бережанське лісомисливське господарство», на «Дуб «Велетень».

На виконання прийнятого рішення департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації буде внесено відповідні зміни до документів, що визначають завдання, науковий профіль, характер функціонування і режим територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*