Неділя , 26.09.2021

Депутат розповів про ганебні “випадковості” у дерибані тернопільських земель

Депутат Тернопільської міської ради від “Самопомочі” Андрій Шкула розповів про те, як готуються земельні питання на розгляд сесії міськради.

Шкула1“Якась чудасія коїться в міській раді Тернополя. День в день доводилось працювати постійній земельній комісії. Збирались, розглядали проекти, які мають йти на сесію, підтримували чи не підтримували їх.

За чи проти комісія, проект всеодно йде на сесію, окрім випадків відкладання розгляду проекту рішення комісією. І такі відкладання були. Ми радились, дискутували і приймали рішення – розглянемо проект на комісії лише коли: виїдемо на місце, заслухаємо отримувача, співставимо з містобудівною документацією.

Але ж диво – проекти рішень, розгляд яких ми відклали, є в орієнтовному порядку денному наступної сесії. Тобто на сесію йдуть питання, які комісія не розглянула по суті, бо ж відклала.

І ці питання, повірте, не прості… Написав звернення на Сергія Надала. Сподіваюсь усуне цю ганебну “випадковість”. – повідомив Андрій Шкула на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*