Субота , 16.01.2021

У фермерів викрали мінеральних добрив на 80 тисяч гривень

Співробітники Борщівського відділення Національної поліції затримали викрадачів мінеральних добрив.

миндобривоЗагальна вартість вкраденого ними – майже 80 тисяч гривень.

Правоохоронці довели причетність підозрюваних до крадіжок із трьох приватних підприємств, повідомили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Організатор злодіянь був один. На кожна справу він брав із собою помічників. Хтось із поплічників «засвітився» у двох епізодах, інші – лише в одному.

За словами начальника Борщівського відділення ГУ Національної поліції в області Володимира Горб’яка, першою й найбільшою була крадіжка з підприємства, що у селі Нирва. ЇЇ зловмисники скоїли ще у травні цього року. Тоді з току приватного підприємства злодії винесли майже три тонни аміачної селітри вартістю 50 тисяч гривень.

Добриво з великих мішків, вагою по одній тоні кожний, вони пересипали у мішки, щоб їх було легше повантажити на транспорт. Здобич згодом продали за ціною дещо меншою від ринковою, а гроші поділили між собою.

Ще дві крадіжки зловмисники скоїли у жовтні у селах Гермаківка та Нирва. Винесли нітроамофоски на 18 тисяч та амонію нітрату на 10,5 тисяч гривень відповідно.

На слід зловмисників поліцейські вийшли після останньої крадіжки й затримали їх ще до того, як ті збули крадене.

Щодо підозрюваних розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка поєднана з проникненням в сховище, вчинена за попередньою змовою групою осіб, повторно.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*