Середа , 20.01.2021

Рецидивістів, які на Тернопільщині втекли із в’язниці, зловили у сусідній області

Майже шістнадцять годин розшукували правоохоронці двох втікачів з дільниці соціальної реабілітації села Лосяч Борщівського району.

Один з них відбував покарання за умисне вбивство інший – за умисне тяжке тілесне ушкодження, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

Вчора, 2 листопада, піймали зловмисників працівники Тернопільської пенітенціарної служби спільно з правоохоронцями Борщівщини на Хмельниччині у Кам’янець-Подільському.

Один з розшукуваних, Волошин Володимир Антонович (фото ліворуч), уродженець с.Залісся Старосинявського району Хмельницької області, 1984 року народження. Чоловіка засуджено до 7 років 3 місяців позбавлення волі за умисне тяжке тілесне ушкодження.

Інший – Бахмач Назарій Юрійович (фото праворуч), 1989 року народження. Уродженець м. Монастириська. Засуджений  до 13 років позбавлення волі за умисне вбивство.

Засуджених уже привезли в Борщівський райвідділ міліції. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу – арешт. З місць позбавлення волі втікачі мали вийти у 2020 та 2021 роках. Після втечі, кажуть правоохоронці, термін ув’язнення чоловіків зросте.

волошинбахмач

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*