Середа , 21.10.2020

Стали відомі результати виборів депутатів Тернопільської міськради. Повний список

Територіальна виборча комісія оголосила остаточні результати виборів депутатів Тернопільської міської ради.

merija2За результатами виборів, що відбулися 25 жовтня цього року, у Тернопільській міській раді будуть представлені 7 політичний партій:

ВО “Свобода” матиме 13 депутатів,

“Блок Петра Порошенка “Солідарність” і “Об’єднання “Самопоміч” – по 7,

ВО “Батьківщина”, “Громадянська позиція” і “Народний контроль” матимуть по 4 депутати і Радикальна партія Олега Ляшка – 3.

Загалом у міськраді нового скликання буде 42 депутати:

  1. Артимович Андрій Іванович, ВО «Батьківщина»
    2.Баб’юк Марія Петрівна, ВО «Свобода»
    3. Балук Любомир Іванович, «Громадянська позиція»
    4. Бич Павло Дмитрович, БПП
    5. Білан Тарас Богданович, БПП
    6. Бліхар Володимир Васильович, «Народний контроль»
    7. Болєщук Петро Михайлович, «Народний контроль»
    8. Газилишин Андрій Богданович, «Громадянська позиція»
    9. Гевко Галина Орестівна, ВО «Свобода»
    10. Генсерук Віктор Анатолійович, «Самопоміч»
    11. Гринда Володимир Павлович, ВО «Батьківщина»
    12. Грицишин Андрій Антонович, «Самопоміч»
    13. Зелінка Назарій Володимирович, «Самопоміч»
    14. Зінь Іван Федорович, ВО «Свобода»
    15. Ібрагімов Михайло Раджепович, БПП
    16. Климчук Олег Андрійович, ВО «Свобода»
    17. Ландяк Петро Дмитрович, «Громадянська позиція»
    18. Лупак Сергій Михайлович, «Самопоміч»
    19. Ляхович Роман Мирославович, «Народний контроль»
    20. Місько Володимир Володимирович, БПП
    21. Навроцький Роман Ярославович, ВО «Свобода»
    22. Нитка Олег Богданович, «Самопоміч»
    23. Паньків Наталія Миколаївна, ВО «Свобода»
    24. Півторак Святослав Романович, Радикальна Партія
    25. Поврозник Петро Іванович, ВО «Батьківщина»
    26. Прокопів Ліна Анатоліївна, БПП
    27. Редьква Назарій Михайлович, ВО «Свобода»
    28. Сиротюк Михайло Мирославович, ВО «Свобода»
    29. Сороколіт Іван Леонідович, ВО «Свобода»
    30. Серетний Тарас Ігорович, Радикальна Партія
    31. Смакоуз Юрій Георгійович, БПП
    32. Стаюра Володимир Іванович, ВО «Свобода»
    33. Ткаченко Андрій Миколайович, “Громадянська позиція”
    34. Торожнюк Роман Васильович, ВО «Свобода»
    35. Турський Ігор Володимирович, ВО «Свобода»
    36. Шараськіна Вікторія Андріївна, «Народний контроль»
    37. Шкула Андрій Петрович, «Самопоміч»
    38. Шморгай Олег Васильович, ВО «Свобода»
    39. Шоломейчук Наталія Василівна, ВО «Батьківщина»
    40. Штопко Юрій Васильович, «Самопоміч»
    41. Шумада Віктор Володимирович, БПП
    42. Яциковська Оксана Богданівна, Радикальна Партія

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*