П’ятниця , 19.04.2024

ФК “Тернопіль” зазнав поразки, а “Нива” зіграла в нічию

У 17-му турі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” зазнав поразки, а тернопільська “Нива” зіграв в нічию.

фк-тернопильФК “Тернопіль” у суботу, 14 листопада, в гостях поступився футбольному клубу ” у суботу, 14 листопада, в гостях поступився футбольному клубу “Полтава” з рахунком 1:0.

У полтавчан на 20-ій хвилині відзначився Фаворов.

Тернопільська “Нива” сьогодні, 15 листопада, вдома приймала “Черкаський Дніпро”.

Матч завершився в нічию 1:1.
Команди ще у першому таймі обіймалися забитими м’ячами.

На 30-ій хвилині у тернополян відзначився Кухарук. На 45-ій хвилині черкащанин Батальський зрівняв рахунок.

На 88-ій хвилині тернополяни не реалізували пенальті – Портянко пробив  мимо воріт.

Після 17-ти турів тернопільські команди ідуть на перерву з такими здобутками. У ФК “Тернопіль” 18 очок і 14-те місце у турнірній таблиці. У “Ниви” 8 очок і останнє 16-те місце.