Субота , 23.01.2021

Екс-губернатор Тернопільщини Михайло Цимбалюк очолив обласний осередок “Батьківщини”

Екс-керівник Тернопільської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк очолив львівську обласну партійну організацію ВО «Батьківщина». Про це повідомляє прес-служба партії.

Цимбалюк2«3 грудня 2015 року відбулась робоча нарада керівництва Львівської обласної та міської парторганізацій, депутатів Львівської обласної ради від ВО «Батьківщина». Під час наради було представлено нового в.о. голови Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайла Цимбалюка», – зазначено у повідомленні.

«Я не повертаюся в політику. У політиці я в принципі й не був, бо не був членом жодної партії. Зараз маю намір займатися цим серйозно. Мені давно близька ідеологія, яку сповідує «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко. Через те я, вивчивши всі пропозиції від партій, прийняв для себе принципове рішення, що все-таки йду із «Батьківщиною»», – пояснив Михайло Цимбалюк.

Він зазначив, що мав декілька пропозицій і від інших партій, повідомляє zaxid.net

«У партію я вступив ще у травні цього року. Працював у центральному штабі, а зараз лідер доручила мені цю ділянку і я дав згоду. Тому будемо займатися розбудовою партійної організації, підняттям іміджу «Батьківщини»», – додав політик.

За його словами, приставка «в.о.» лише тимчасова, невдовзі це призначення підтвердять на з’їзді. Досі в.о. голови обласної організації «Батьківщини» був Юрій Гудима, який став депутатом Львівської обласної ради.

Нагадаємо, Михайло Цимбалюк двічі був головою Тернопільської ОДА – із липня 2004 р. до січня 2005 р. та із червня по грудень 2010 р.
Перший раз він очолював область під час президентської виборчої кампанії Януковича у 2004 р. Другий раз прийшов до керма вже після перемоги лідера Партії регіонів на президентських виборах.
Також за часів президентства Януковича, а саме із грудня 2010 р. по листопад 2011 р. Михайло Цимбалюк був головою Львівської облдержадміністрації.

2 коментарі

  1. Олександр

    Потужний, мудрий, толерантний та людяний професіонал своєї справи! Успіхів у нових починаннях!

  2. Патріот своєї країни. Завжди працює на результат та досягає своєї мети.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*