вівторок , 15.10.2019

Поки чекали вчителя, побилися аж на кримінальну справу

Хто кого першим і за що – досі встановити важко, повідомляють у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

бийка-школаУ шестикласника та його батьків своя версія, як розгорталися події на шкільному гуртку, у п’ятикласниці та її родичів – своя. Теребовлянські поліцейські намагаються встановити істину у цій справі.

Заява про те, що їхню доньку побив шестикласник, спочатку надійшла від батьків 10-річної жительки селища Дружба Теребовлянського району. Дізнавшись, що їхнього сина звинувачують у нанесенні тілесних ушкоджень, родичі шестикласника теж висловили претензії, мовляв, їхній син також жертва.

Поліцейські встановили, конфлікт між дітьми виник під час позакласного заняття. Школярі зібралися в актовій залі на музичне заняття. Поки чекали вчителя, двоє встигли побитися. Дівчинці в сутичці розсікли губи, а хлопчик отримав подряпини на обличчі.

За заявами батьків обох школярів розпочато кримінальні провадження за частиною першою статті 125 ККУ. Проводиться досудове розслідування.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates