Середа , 20.01.2021

У Збаразькому районі жінка накрала вишиваних рушників на 10 тисяч гривень

На Тернопільщині поліцейські встановили особу, яка накрала вишиваних рушників на десять тисяч гривень.

вишиванкиПро зникнення родинних реліквій – вишиваних рушників, доріжок, серветок, правоохоронців повідомила жителька Романового села, що на Збаражчині.

Втрачене вишиття жінка оцінила у десять тисяч гривень. Частину добра, яке надбала ще матір потерпілої, завдяки старанням поліцейських вдалося повернути, повідомили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Підозра про те, хто спокусився на вишиті вироби, у господині з’явилася, щойно виявила їх зникнення. Однак звернулася до поліцейських, аби ті довели чи спростували її версію оперативним шляхом.

В ході слідства збаразькі правохоронці підтвердили, що рушники поцупила таки колишня працівниця, жителька Ягольниці Чортківського району. Жінка впродовж двох тижнів доглядала за стареньким батьком потерпілої. Вже коли господарі розрахувалися з помічницею за виконану роботу, та прихопила із собою ще й родинну вишивку.

Загалом до рук злодійки потрапило шість рушників,чотири доріжки та три серветки загальною вартістю десять тисяч гривень. Частину поцупленого вишиття підозрювана встигла продати на ринку в Тернополі, решту поліцейські вилучили.

За скоєне жінці інкримінують частину першу статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*