Неділя , 17.01.2021

У команді Надала футболісти по півроку не отримують зарплати

Активні фанати муніципального ФК Тернопіль звернулися у міськраду з вимогою розібратися з важкою ситуацією у клубі.

фк-тернопиль3Лист-звернення фанати муніципального клубу надіслали голові постійної депутатської комісії з питань, освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Володимиру Міську.

“У зв’язку з нестабільною ситуацією у футбольному клубі ФК “Тернопіль” фанати команди та прості уболівальники просять звернути увагу на події, які відбуваються у команді: невчасні виплати заробітної плати (затримки від 6 місяців до 1 року); недостатнє фінансування виїзних матчів; погіршення побутових умови, що призводить до погіршення морального клімату команди.

Турнірне становище, у якому знаходиться команда, є не прийнятним для нас. Тому ми просимо Вас вжити заходів для перевірки діяльності КП “Футбольний клуб Тернопіль” та просимо посприяти в залученні фанатського руху до перевірки.

Ми щиро прагнемо, щоб у нашому місті була професійна футбольна команда, яка буде радувати тернополян перемогами. Ми готові докласти до цього усіх зусиль.

Сподіваємося  на розуміння та допомогу депутатського корпусу міськради”. – йдеться у листі громадської організації “12 сектор”.

Нагадаємо, на зимову перерву ФК “Тернопіль” пішов, посідаючи 15-те, тобто передостаннє місце у турнірній таблиці. Позаду тільки тернопільська “Нива”, у якої не менші фінансові проблеми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*