Понеділок , 30.11.2020

У патрульну поліцію Тернополя уже відібрали 215 молодих людей

215 молодих людей, які успішно пройшли усі етапи конкурсних випробувань, поїдуть освоювати ази служби патрульної поліції до Львова.

policiya (1)Згодом вони приступлять до виконання своїх службових обов’язків, повідомили у секторі комунікацій обласного Тернопільського обласного управління Національної поліції.

Нагадаємо, що на одне місце патрульного поліцейського Тернополя претендувало 24 особи. До фінального етапу – особистої співбесіди дійшли близько тисячі претендентів, які подолали усі попередні випробування та перевірки.

Протягом трьох днів у Тернополі працювали вісім комісій, до складу яких увійшли психологи, громадські активісти й представники Департаментів патрульної поліції Львова, Одеси та Києва. Фахівці оцінювали рівень мотивації, морально-психологічні та особистісні якості кандидатів.

За результатами співбесіди до патрульної поліції пройшли 215 молодих людей. 70% – це представники чоловічої статті, 30% – жінки.

One comment

  1. Для забезпечення громадського порядку на об’єктах і територіях, які мають особливе значення або постраждали від стихійного лиха, екологічного забруднення, катастрофи, Міністерством внутрішніх справ України з дозволу Кабінету Міністрів України можуть створюватись спеціальні підрозділи поліції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*